Hakkımızda

                             İMTAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

  Şirketimiz 1977 yılında küçük bir demir ticarethanesi olarak faaliyetine başlamıştır.

  1979 yılında 3 ortak ile İzmir Asfaltı üzeri No: 102’de İMTAŞ TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ’ni kurarak; müşterilerinin talepleri doğrultusunda 100m2 bir alanda başladığı faaliyetini   dürüst ve ilkeli ticaretinin devamında gün geçtikçe büyümüş ve ürün çeşitliliğini artırarak piyasa taleplerini karşılamaya devam ettirmiştir.

   Toptan ve perakende faaliyetlerinin yanında; şirketimiz müşterilerimizden gelen sac ve demir işleri için 1994 yılında İMMAK MAKİNA’yı kurmuştur ve günümüzde 4500m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

  İMTAŞ TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ; 2000’li yılların başında İMTAŞ İÇ ve DIŞ TİCARET A.Ş. unvanını alarak sürekli gelişim kaydetmiş; Denizli ve çevresindeki hizmetlere ek olarak Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerinde depolar, bayiler ve iş ortaklarıyla sürdürmektedir.

Müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermeyi gelenek haline getiren İMTAŞ A.Ş; yapısında bulunan birimlere ek olarak Nalbur-Teknik Hırdavat alanında da faaliyetlerine başlamıştır ve Türkiye’nin ve dünyanın en güvenilir markalarının bayiliklerini almıştır.

  Demir-çelik alanındaki tecrübesine güvenerek 2005 yılında Ferforje üretimine başlayan İMTAŞ; bugün bu alanda yarattığı özgün tasarımlarla müşteri taleplerini karşılamaktadır.

  2000’li yılların ortalarında tüm Türkiye’de olduğu gibi yapı ve inşaat alanındaki gelişmelere paralel olarak Yalıtım ve Yapı İzolasyonu alanında yatırım yapan İMTAŞ A.Ş.; bu alanda da profesyonel yerli ve yabancı markaları partner olarak yanına çekerek büyük bir atılıma girmiş, iş ortakları ile bu alandaki gücünü pekiştirmiştir.

  İMTAŞ İÇ ve DIŞ TİCARET A.Ş. tamamı kendi öz kaynakları olan Denizli’de 30,000m2 kapalı alan ile Antalya ve Bursa’daki depoları ile birlikte toplamda 32,000m2 kapalı alanda ve yaklaşık 200 kişilik deneyimli ekibi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

  Şirketimizin vizyonu ilk günden bugüne ilkeli ve dürüst ticaret olmuştur.

  İMTAŞ ŞİRKETLER GRUBU / 44. YIL / İlkeli ve Dürüst Ticaretin Adresi…

.

Hakkımızda

 1979 yılında 3 ortak ile İzmir Asfaltı üzeri No: 102’de İMTAŞ TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ’ni kurarak; müşterilerinin talepleri doğrultusunda 100m2 bir alanda başladığı faaliyetini dürüst ve ilkeli ticaretinin devamında gün geçtikçe büyümüş ve ürün çeşitliliğini artırarak piyasa taleplerini karşılamaya devam etmektedir.

...